Новини нашого "Дзвіночка"

Відкрите заняття в групі "Ромашка"

24 жовтня сонечко зійшло й розігнало хмари. Радіючи теплим промінцям, але не бажаючи образити хмаринку, з дітьми групи «Ромашка» 5 року життя вихователь Каптюх Інна Федорівна провела районне методичне заняття, на якому були присутні колеги та вихователі з інших садочків .

Темою заняття Інна Федорівна обрала розвиток екологічної компетенції дітей:

За допомогою дослідів, ігор діти доводили хмаринці, що водичка потрібна всім для життя.

Присутні колеги та гості провели під час колективного обговорення ретельний аналіз та дійшли до висновку: заняття проведено на достатньо високому рівні, з використанням необхідних методичних прийомів, мультімедійних засобів.

Обличчя же дітей сяяли не тільки від промінчиків сонечка, але й від отриманих позитивних почуттів, а їх особиста скарбничка поповнилася новими знаннями.

До Дня захисника Вітчизни

10 жовтня до Дня Захисника Вітчизни в нашому садочку був проведений святково-розважальний концерт . Діти піснями та танцями подарували гарний настрій любим татусям та дідусям

До Міжнародного дня захисту дітей педагоги садочка підготувли цікаву святкову програму "В гості літо завітало".

На дітей очікували веселощі, музика,  конкурси та ігри.

Тиждень здоров'я 

В рамках Тижня здоров'я в ДНЗ були організовані з дітьми заняття та бесіди  стосовно здорового способу життя; організували День здоров'я з теми "Режим дня " та спортивної розваги "Зростаємо здоровими"; педагогами закладу виготовлені дидактичні ігри з означеного питання; підготували тематичну виставку "Збережемо здоров'я"; з працівниками закладу та батьками організована просвітницька робота щодо зміцнення здоров'я, профілактики захворювань, пропагування здорового способу життя.

ВІДБУЛИСЬ ДОВГООЧІКУВАНІ  НОВОРІЧНІ  СВЯТА

15 листопада 2018 року

у дошкільному закладі "День відкритих дверей"

Батьки мали змогу відвідати заняття, переглянути режимні моменти.


9 листопада 2018 року

відбувся Мовленнєвий ярмарок присвячений Дню писемності та мови.

26 жовтня 2018 

відбулось родинне 

спортивне дозвілля  "Хата на тата" 

у групі "Золота рибка"